11zon_cropped-8

KaTEŘINA | Zakladatelka

Kateřina je zakladatelkou a ředitelkou neziskové organizace. Kateřina v organizaci zajišťuje komunikaci s jednotlivými organizacemi, kde aktivity neziskové organizace probíhají, také zaštituje navazování spoluprací a finanční stránku organizace. Kateřina je absolventkou magisterského studia v oboru Andragogika na Univerzitě Palackého v Olomouci. Právě tento obor ji dovedl k založení neziskové organizace a k jejímu zaměření na edukaci seniorů. 

Vladimír | Lektor

Vladimír je lektor působící především v Olomouckém kraji. Vladimír je absolventem navazujícího inženýrského studia v oboru Ekonomie a management. Jeho velkou zálibou jsou technologie a s radostí komukoliv vysvětluje, jak fungují. Z tohoto důvodu se také stal vyučujícím IT na jedné z českých vysokých škol.

11zon_cropped-9
Klára_lektorka

klára | Lektorka

Klára je lektorka, která působí především v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Klára je absolventkou Univerzity Palackého v Olomouci, konkrétně magisterského studia v oboru Andragogika. V neziskové organizaci SeniorOn působí od jejího samého začátku a to i v době, kdy se ještě jednalo o školní projekt. Lektorovala historicky první vzdělávací kurz neziskové organizace. 

dita | Lektorka

Dita je lektorka, která působí v Olomouckém kraji a Pardubickém kraji.  Dita je studentkou navazujícího magisterského programu v oboru Andragogika na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dita je lektorkou, která se k týmu přidala na podzim v roce 2022. Do týmu se rozhodla přidat, aby získala cennou praxi a zkušenosti v oboru, které by propojila s teoretickými znalostmi, které získala v rámci svého studia. Na podzim prošla proškolením od zkušených lektorů z týmů SeniorOn  a v prosinci odlektorovala svoji první akci.

11zon_cropped-2

LUCIE | Lektorka

Lucie je lektorka, která působí v Olomouckém kraji. Je zároveň studentkou druhého ročníku magisterského programu v oboru Andragogika na Univerzitě Palackého v Olomouci. V předchozím zaměstnání se také mimo jiné věnovala organizaci vzdělávacích akcí pro úřady a instituce.

FATIMA | Lektorka

Fatima je lektorka, která působí v Jihomoravském kraji. Fatima  se do  týmu přidala na podzim v roce 2022, kdy se organizace SeniorOn, z.ú. rozhodla rozšířit své služby i do okolí Brna. Aktuálně studuje obor Andragogika na Masarykově univerzitě v Brně, který je pro práci lektora aktuálně největším přínosem. Mimo studium se věnuje doučování dětí a poradenským činnostem pro VŠ spolužáky.

Fatima_lektorka
Pavla_lektorka

PAVLA | LEKTORKA

Pavla je jednou z lektorek organizace SeniorOn a zatím působí zejména v okolí Brna. Aktuálně se věnuje studiu oboru Andragogika na Masarykově univerzitě v Brně. Studium andragogiky jí otevřelo nové cesty v tom smyslu, že si uvědomila, co by v životě chtěla dělat – pracovat s lidmi a pomáhat jim. Co se týče jejích praktických zkušeností, už při nástupu na vysokou školu se začala věnovat lektorství a necelé 4 roky pracovala ve společnosti Populo, kde doučovala ruštinu, angličtinu a češtinu. 

michal | lektor

Michal aktuálně studuje obor Psychologie na Masarykově univerzitě a v rámci studia absolvoval předmět Základy lektorství. Snaží se také vzdělávat i mimo univerzitní prostředí a je proaktivní v rámci různých neziskových projektů. Michal se rád vzdělává v moderních technologiích a ví, jak se rychle se svět mění a proto je potřeba se neustále vzdělávat a šířit tyto informace.

 

11zon_cropped-3
11zon_cropped-4

zuzana | lektorka

Zuzana je studentkou navazujícího magisterského programu v oboru Andragogika na Masarykově univerzitě v Brně. Na Masarykově univerzitě také rovněž absolvovala bakalářský program oboru Pedagogika. Na univerzitě jí k práci lektorky byly nejvíce přínosné odborně předměty Geragogika, Digitální technologie ve vzdělávání a Didaktika.

gabriela | lektorka

Gabriela studuje na Masarykově univerzitě magisterský program Počítačová lingvistika a bakalářský program Pedagogika. Vedle svých studií se věnuje dlouhodobě vedení dětského oddílu a organizování letních táborů. Vzdělávání lidí kolem sebe ji dává velký smysl, a proto se zapojila i do lektorování digitálních kompetencí pro seniory v rámci organizace SeniorOn. Lektoruje převážně v okolí Brna.

Gabriela_lektorka
Tereza_grafička

tereza | brand manager

Tereza vystudovala bakalářský a magisterský program na univerzitě v Anglii, konkrétně obor Product Design Innovation. Získané zkušenosti v umělecké a design sféře ji vypomohly k úspěšné tvorbě značky a vizuální podoby organizace SeniorOn. Tereza se stále stará o naši vizuální stránku, upravuje dokumenty, které slouží pro naši prezentaci, vytváří také letáčky, které informují o našich aktivitách. 

ty? | lektor/ka

Do našeho týmu hledáme nové lektory, kterým se můžeš stát právě ty. Pomáháš rád druhým, máš trpělivost a rozumíš technologiím? Ozvi se nám!

Nový lektor_první možnost